DVB-T2 ČT v Brně

Multiplex na kanále č.26 DVB-T2 (vysílač Brno-Bohunická nemocnice),

ČT1 HD, ČT2 HD, ČT3 HD, ČT SPORT HD, ČT24 HD ČT:D/ČT art

Úspora versus spotřeba

Úspora žárovky a spotřeba žárovky   

Seznam výrobců

Doprava a platba

Dodací a platební podmínky
Zboží objednávané přes náš E-shop si můžete odebrat a zaplatit několika způsoby.
Standardně je nastaven bezplatný osobní odběr na prodejně s platbou hotově.
Zboží bude odesláno službou České pošty, přepravní službou nebo vyzvednuto osobně v prodejně.

Česká pošta
Doporučený balík
(Je možné do váhy 2kg).
Balík do ruky (náhrada obchodního balíku).
Balík na poštu (příjemce vyzvedne zásilku na poště).
Při odeslání zboží je zákazník informován.

PPL přepravní služba - použití při objemnějších zásilkách
Zásilka bude doručena druhý pracovní den od odeslání v čase od 9 do 18 hod, v některých lokalitách i do 21 hodiny. Přesný čas dodání v den doručení nedokážeme garantovat. Stav rozvážené zásilky je možné sledovat online na stránkách PPL. Dobírka při převzetí zboží - platí pro všechny přepravní společnosti. Za zboží zaplatíte hotově po převzetí zboží od přepravní společnosti.

Upozornění :
U dobírky zasílané na Slovensko, je vybírána Slovenskou poštou navíc částka 4-6 EUR jako poplatek za zahraniční dobírku !!!

Platba na účet předem je akceptována pouze u položek skladem !!!.

V některých zemích je třeba počítat s poplatkem za doručení zahraniční dobírky, které si určuje konkrétní smluvní přepravce. Pro zásilky do zahraničí platí, že ať je objednávka uskutečněna v jakékoli měně, expedována je vždy v měně domácí (v tomto případě ČK) dle aktuálního kurzu (střed) platný v den expedice zásilky. Odběratel zaplatí při doručení dobírkou zásilku v měně své země přepočtené dle kurzu pro konkrétní den.

Platba
V současné době nepřijímáme platební karty. Samozřejmě si můžete zvolit jiný způsob odběru a platby.
Zákazník je povinen zkontrolovat obal i obsah zásilky a převzít ji pouze, pokud je zcela v pořádku. V opačném případě je nutné sepsat s řidičem přepravní společnosti škodní protokol a zboží nepřevzít. Mechanické poškození zásilky je nutné nahlásit. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel.
Bankovním převodem - platí pro všechny druhy odběru. Za zboží zaplatíte předem. Po připsání platby na náš účet je zákazník informován. Následně Vám zboží zašleme na uvedenou adresu, nebo si ho můžete odebrat osobně u nás na prodejně. Tato služba je zcela zdarma. Oproti platbě na dobírku, tedy ušetříte cenu doběrečného.

Copyright(c)2012-2013 rastrservis.cz system Opencart
CZIN.eu