Seznam výrobců

Dálkové ovládání LG AN-MR300 (MAGIC MOTION) kompletní

Dálkové ovládání LG AN-MR300 (MAGIC MOTION) kompletní
Výrobce: LG Electronics
Model: LG ANMR300 kompletní
SKU: DAO00094
UPC: včetně PHE
Dostupnost: 3 - 5 Dní
Cena: 1 880,00 Kč
Bez daně: 1 553,72 Kč
Množství:  
   - NEBO -   
Popis Recenze (0) Podobné zboží (3)

Magický dálkový ovladač ANMR300 pro LG Smart TV 2012 včetně propojovacího kabelu a přijímače.

Magic Remote Control LG ANMR300 je dálkový ovladač chytrých televizorů (LG Smart TV) zajišťující maximálně pohodlný a pokročilý způsob jejich ovládání. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce ovládacího panelu TV.

U typu ovladače Magic Remote Control (ANMR300 se 3 režimy) máte k dispozici: Kurzor, Gesto, Kolečko.

Popis funkcí obou ovladačů najdete ve Vlastnostech výrobku. Dálkový ovladač LG ANMR300 je dostupný pouze pro TV výrobky z roku 2012. U TV modelů s označením "Magic Motion Ready" není ovladač součásti balení a lze ho dokoupit samostatně.

Přehled

Magický dálkový ovladač AN-MR300 pro LG Smart TV
Magic Remote Control LG AN-MR300 je dálkový ovladač chytrých televizorů (LG Smart TV) zajišťující maximálně pohodlný a pokročilý způsob jejich ovládání. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce ovládacího panelu TV.
U typu ovladače Magic Remote Voice (AN-MR300 se 4 režimy) máte k dispozici: Kurzor, Gesto, Kolečko a Hlas.
U typu ovladače Magic Remote Control (AN-MR300 se 3 režimy) máte k dispozici: Kurzor, Gesto, Kolečko.
Popis funkcí obou ovladačů najdete ve Vlastnostech výrobku. Dálkový ovladač LG AN-MR300 je dostupný pouze pro TV výrobky z roku 2012. U TV modelů s označením "Magic Motion Ready" není ovladač součásti balení a lze ho dokoupit samostatně.

Home Dashboard
Nejjednodušší, nejsnazší a nejpřizpůsobivější uživatelské rozhraní. Zbrusu nový Home Dashboard chytrého televizoru LG má vylepšený design a vzhled, je jednodušší a dává větší prostor pro přizpůsobení osobním potřebám.

Magic Remote Voice
Magic Remote Voice LG AN-MR300 se 4 režimy je dálkový ovladač chytrých televizorů (Smart TV) zajišťující maximálně pohodlný a pokročilý způsob ovládání těchto televizorů. K dispozici máte 4 režimy dálkového ovládání: (Kurzor: Stačí ukázat a kliknout. Gesto: Jednoduchým gestem zadávejte komplexní příkazy a ušetřete čas. Kolečko: Posouvejte kurzor v nabídce nahoru a dolů jako s myší. Hlas: Ovládání TV pomocí hlasových povelů.) Dálkový ovladač LG AN-MR300 se 4 režimy je dostupný pouze pro TV výrobky z roku 2012.

Magic Remote Control
Magic Remote Control LG AN-MR300 se 3 režimy je dálkový ovladač chytrých televizorů (Smart TV) zajišťující maximálně pohodlný a pokročilý způsob jejich ovládání. K dispozici máte 3 režimy (Kurzor: Stačí ukázat a kliknout, Gesto: Jednoduchým gestem zadávejte komplexní příkazy a ušetřete čas. Kolečko: Posouvejte kurzor v nabídce nahoru a dolů jako s myší.) Dálkový ovladač LG AN-MR300 je dostupný pouze pro TV výrobky z roku 2012. U TV modelů s označením "Magic Motion Ready" není ovladač součásti balení a lze ho dokoupit samostatně (k TV se připojuje pomocí USB portu).

Rozměry výrobku:

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky Dálkový ovladač, dálkové ovladače, náhradní ovladač, univerzální ovladače, dálkové ovládání
Copyright(c)2012-2013 rastrservis.cz system Opencart
CZIN.eu