Seznam výrobců

CA modul Technisat - TechniCrypt IRDETO CI+ Skylink (CZ/SK)

CA modul Technisat - TechniCrypt IRDETO CI+ Skylink (CZ/SK)
Výrobce: -EU-
Model: Technisat - Technicrypt Irdeto CI+ (dualdectrypt)
SKU: 6191
UPC: včetně PHE
Dostupnost: 2 - 3 Dny
Cena: 1 099,00 Kč
Bez daně: 908,26 Kč
Množství:  
   - NEBO -   
Popis Recenze (0)

Licencovaný modul Irdeto od výrobce Technisat - Technicrypt Irdeto CI+ (Skylink ready). Zaručuje velmi dobrou spolupráci s HD přijímači. Certifikovaný modul pracující s kartou Skylink i CSlink.

Dekódovací modul pro systém podmíněného přístupu Irdeto byl speciálně připravován pro specifika českého a slovenského trhu s certifikací Skylink Ready.
Dvoutunerové přijímače TechniSat jsou poměrně háklivé na současné použití dvou stejných modulů. V softwaru tohoto modulu je implementována velmi důležitá funkce a to je možnost vypnutí systémových a chybových hlášení modulu.
Při současném použití dvou modulů vždy doporučujeme tyto hlášky úplně vypnout, zejména pokud je použita kombinace karet Irdeto různých operátorů např. Skylink a CS Link, nebo jsou použity dvě karty s různými předplacenými službami (např. Skylink nabídka Kombi na jedné kartě a na druhé jen Grátis).

Od předchozího modelu TechniCrypt je doplněn o funkci dualdecrypt. Tedy možnost nezávislého nahrávání a sledování různých programů v rámci jedné frekvence. Jedná se například o frekvenci 12525 kde jsou ČT1, ČT2, ČT Sport, ČT24, ČT :D, ČT art, Prima a TV Noe.
Můžete tedy sledovat např. ČT a ve stejním čase nahrávat z Prima TV i v jednotunerovém přijímači.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Copyright(c)2012-2013 rastrservis.cz system Opencart
CZIN.eu