Seznam výrobců

Satelitní přijímač GoSAT GS7060HDi Skylink dotovaný

Satelitní přijímač GoSAT GS7060HDi Skylink dotovaný
Výrobce: -EU-
Model: Satelitní přijímač GoSAT GS7060HDi Skylink dotovaný
SKU: 6623
UPC: včetně PHE
Dostupnost: Na skladě
Cena: 999,00 Kč
Bez daně: 825,62 Kč
Množství:  
   - NEBO -   
Popis Recenze (0) Podobné zboží (1)

Satelitní HDTV přijímač GoSat GS7060HDi umožňuje příjem volně vysílaných i kódovaných satelitních programů ve standadním i vysokém rozlišení. Přijímač pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080i, 1820x720p, 720x576i, 720x576p. OSD menu v češtině i slovenštině. Přijímač HDTV MPEG4 připravený ve spolupráci se Skylinkem.
Přijímač v této speciální nabídce lze koupit pouze při splnění podmínek společnosti Skylink. Akce je určena pro zákazníky Skylinku bez placené televize, kteří si chtějí pořídit nový satelitní přijímač. Cena platí pouze pro osobní odběr a platbu v hotovosti.
Podmínkou pro získání přijímače je smluvní závazek zákazníka na předplatné některého ze základních balíčků Skylink na období 12 měsíců s počáteční úhradou minimálně prvních 3 měsíců.

Podmínky od 1.5.2014

  1. Přijímač lze získat pouze s předplacením HD balíčků (Kombi, Multi HD, HD Plus a Komplet).
  2. Akci nemůže využít zákazník, který již měl v minulosti na dané dekódovací kartě Skylink předplacený HD balíček (Kombi, Multi HD, HD Plus, Komplet).

Zákazník musí mít vlastní kartu Při uzavření smlouvy musí dojít k fyzickému spárování karty s přijímačem a závazek spočívá v omezení funkcionality karty na tento jediný přijímač a naopak; přijímač bude funkční pouze s touto kartou.
Je nutné provést kontrolu údajů a do smlouvy zadat údaje platné dle platného průkazu totožnosti.
Přijímač spolupracuje nejen s novou přístupovou kartou Irdeto, ale také s kartou ICE. Má graficky velmi vydařené menu, které disponuje českým i slovenským jazykem (+angličtina, němčina). Také EPG a teletext umí CZ&SK jazyk a proto je vhodný pro příjem zejména českých a slovenských programů ze satelitu. Přístroj má HDMI konektor

GoSat GS7060HDi je satelitní FULL HDTV přijímač připravený ve spolupráci s firmou Skylink s podporou systému IRDETO, certifikovaný podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready. Přijímač je vybaven funkcí FAST SCAN, která neustále aktualizuje seznam programů řízený poskytovatelem satelitního vysílání. Čtečka karet Irdeto umožňuje v přijímači používat nejenom karty Irdeto, ale i karty ICE našich operátorů - Skylink a Freesat. Přístroj má konektory cinch i HDMI, díky nimž je možné přijímač připojit jak ke starším, tak i novým typů televizních přístrojů. Podpora nahrávání a funkce Timeshift (pozastavení vysílání) při připojení USB flash disku, nebo externího HDD do USB portu. Přístroj umožňuje přehrávat multimediální soubory z HDD. Funkce HDMI CEC dokáže ovládat televizor s podporou této funkce.
Rozšířené možnosti rodičovského zámků umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochrání tak vaše děti před nevhodným obsahem. Mnoho pokročilých funkcí usnadní používání - automatické vypnutí po nahrávání, automatická aktualizace, automatické nastavení letního času, vytvoření záložek nejen v PVR souborech ale také v multimediálních souborech, nastavení časovače přímo z infořádku atd.

LAN konektor pro připojení k internetu zpřístupní OTT funkce (YouTube, RSS zprávy, Počasí)
- Skyllink Ready s podporou FastScan a automatickým vyhledáním domovského TP
- 1 čtečka karet Irdeto se Silicon Secure
- chipset Broadcom (US company)
- Vstupní frekvence 950MHz ~ 2150MHz
- MPEG-2 MP@ML, MP@HL, MPEG-4/AVC MP@L3, HP@L4
- Video rozlišení 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD
- 1 LNB vstup (F-type)
- DiSEqC 1.2 & USALS & UNICABLE
- 6000 TV a rádio kanálů
- USB 2.0 rozhraní s podporou PVR a multimediálních souborů (MP3,JPEG,AVI,MKV)
- Rychlé přepínání kanálů
- Uživatelsky příjemné, snadné a multijazyčné OSD menu
- EPG (Elektronický programový průvodce)
- EPG časovač
- Teletext (vkládání pomocí VBI, paměť 400 stran)
- Titulky (DVB/TXT)
- Rodičovský zámek
- ZOOM, historie, hry
- souborový systém NTFS pro multimédia a EXT3 pro PVR (lze použít jen EXT3)
- HDMI & S/PDIF & 1x VIDEO OUT (RCA) & 2x AUDIO OUT (RCA) & USB 1x LAN

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
Copyright(c)2012-2013 rastrservis.cz system Opencart
CZIN.eu